True Color

True Color
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    66

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Ücretsiz ve anlaşılması kolay bir oyun olan True Color, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz sıradışı bir oyun.

Nörobilim tabanlı bir zihin oyunu olan True Color, 4 farklı meydan okuma şekliyle Stroop efekt olarak tanımlanan bir fenomenle sınandığınız bir eğlence sunuyor. Yazılı olan renk ismi ile rengin kendisi arasında bir zihin karmaşası yaratma eğilimi olan oyunda seri bir şekilde doğru cevapları bulmakla mükellifsiniz.

Her yaştan oyuncunun ilgisini çekecek dinamikleri olan oyun oldukça kolay öğreniliyor ama ustalaşma aşamasına ulaşmak için çok emek sarfedilmesi gerekiyor. Zihin ve beden koordinasyonunu törpüleyen bir çalışma olan True Colors onaylanmış zihin bilimi yöntemlerini kullanıyor.

Dört farklı oyun modu olan True Color, klasik modda belirlenen kısa süreler içerisinde yazılı olan rengin doğru olup olmadığı kontrol ediliyor. Chrono modunda ise bütün bir süre içerisinde elinizden geldiği kadar doğru cevap bulmaya çalışıyorsunuz. Kelime ile örtüşen rengi aşağıdaki ibareleri tıklayarak seçiyorsunuz. Tap the True Color modunda farklı renkte 4 çember ile karşılaşıyorsunuz. Her birinin içerisinde bir kelime yazılı ve doğru olanı bulmanız gerekiyor.

4 farklı mod ile zihin oyunlarına çeşit getiren True Color her yaştan insana göre ücretsiz ve eğlenceli bir oyun.

YORUMLAR