TTNET Müzik Lookin

TTNET Müzik Lookin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TTNET Müzik Lookin, albüm kapağını tarayarak albüm içeriğini gösteren bir mobil uygulamadır.

TTNET Müzik Lookin, albüm kapağını tarayarak albüm içerisindeki şarkıları dinlemenizi sağlayan bir mobil uygulamadır. Tamamen ücretsiz sunulan uygulama ile akıllı telefonunuzun kamerasını albüm kapaklarına okutarak albüm içerisindeki tüm şarkıları ücretsiz olarak dinleyebilir, TTNET Müzik aboneliğiniz varsa cihazınıza indirebilirsiniz.

En yeni yerli ve yabancı albümler, popüler listeler, video klipler, moda uygun radyo kanalları ile oldukça zengin içeriğe sahip TTNET Müzik’in resmi bir uygulaması olan Lookin, albümlerin içeriğini akıllı telefonunuzla görmenizi sağlayan bir sisteme sahip, kolay kullanımlı ve ufak boyutlu bir uygulama. Telefonunuzun kamerasını albüm kapağına tutmanız durumunda uygulama kısa bir tarama işleminin ardından albümdeki şarkıları listeliyor. Dilerseniz şarkıların 30 saniyelik sürümünü dinleyebiliyor, dilerseniz de TTNET Müzik aboneliğiniz aracılığıyla albümün tamamını dinleyebilir ve indirebiliyorsunuz.

Yerli ve yabancı binlerce albümü kapağından tanıyabilen Lookin, herkesin rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmış arayüz ile geliyor. Şu anda 80.000’in üzerinde albümü tanıyabilen uygulama taramayı kısa sürede gerçekleştirse de, albüm kapağı Lookin sistemine eklenmemişse albüm içeriğini görme şansınız ortadan kalkıyor. Örneğin şu anda müzik marketlerde bulabileceğiniz maNga – “Işıkları Söndürseler Bile” albümünün kapağı sistemde tanımlı değilse tarama başarısızlıkla sonuçlanıyor.

TTNET Müzik Lookin, albümleri dijital ortamda satın almayanlar için geliştirilmiş bir uygulama. En yeni albümleri ilk çıktığı gün satın alan biri değilseniz bu uygulama mobil cihazınızda kesinlikle bulunmalı.

YORUMLAR