Tune Your Guitar 2.12 (Android)

Tune Your Guitar

Tune Your Guitar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tune Your Guitar ile kolayca gitarınızı veya ukulelenizi akort edebilirsiniz

Tune Your Guitar kullanıcılara kolay bir şekilde gitar akort etme konusunda yardımcı olan bir akort uygulamasıdır.

Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir gitar akort uygulaması olan Tune Your Guitar sayesinde gitarınızın akortunu doğru bir şekilde yapabilir ve enstrümanınızdan doğru sesler çıkmasını sağlayabilirsiniz. Doğru bir şekilde akort edilmeyen bir enstrüman çalınan parçanın anlamsız olmasına ve enstrüman çalmaktan keyif alınmamasına sebep olmaktadır. Bu nedenle enstrüman çalmaya başlamadan önce enstrümanınızı akort etmeniz oldukça önemlidir. Tune Your Guitar kullanarak teker teker gitarınızın tellerinden çıkması gereken sesleri duyabilir ve gitarınızı ona göre ayarlayabilirsiniz. 

Tune Your Guitar kullanıcılara gitar yanında ukulelelerini de akort edebilme imkanı veriyor. Bunun yanında 12 telli gitarlar için de akort etme seçeneği uygulama içerisinde bulunmakta. Tune Your Guitar'da farklı akort sistemleri kullanarak gitarınızı akort edebilirsiniz.

Tune Your Guitar genel olarak değerlendirildiğinde ihtiyaca hitap eden ve kullanışlı ek özellikler de sunan bir akort uygulamasıdır.

YORUMLAR