Turkcell Akademi 1.1 (Android)

Turkcell Akademi

1.1
Turkcell Akademi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Turkcell Akademi, farklı kategorilerde yazılı ve görsel eğitimler sunan ücretsiz bir uygulamadır.

Turkcell Akademi, faklı kategorilerde eğitim içeriklerinin bulunduğu kişilerin kendilerini geliştirmenize yönelik hazırlanmış son derece faydalı bir mobil uygulama. Teknoloji, Satış, Pazarlama, Finansal Yönetim, MS Office, Uygulama Geliştirme ve daha nice eğitime uygulama üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Turkcell’in eğitim odaklı uygulamasında hem yazılı hem de görsel anlatımlarla desteklenmiş eğitimlere hiçbir ücret ödemeden kolaylıkla erişebiliyor ve kendinizi alanınızda geliştirebiliyorsunuz. Eğitimler kategoriler halinde, yeni ve popüler eğitimler olmak üzere 3 farklı şekilde gösteriliyor. Böylelikle en son eklenen, en çok ilgi gören veya aradığınız eğitime rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Filtreleme ve sıralama seçeneği sayesinde de tamamen size uygun eğitimleri daha hızlı görüntülemeniz mümkün.

Turkcell Akademi uygulamasında farklı kategorilerde hazırlanmış oldukça fazla sayıda videolu içerik bulunuyor. Bu içerikleri hemen izleyebildiğiniz gibi, izleyecekler listenize ekleyerek daha sonra hızlıca erişip izleyebiliyorsunuz. İzleyecekler listenize “Eğitimlerim” bölümünden ulaşabiliyorsunuz. Henüz almakta olduğunuz ve tamamladığınız eğitimler de bu menü altında sıralanıyor. Uygulamanın bu kısmını kullanabilmeniz için Turkcell numara ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor.
Turkcell Akademi, içeriği kadar tasarımı ile de dikkat çekiyor. Yeni eklenen ve popüler eğitimlere veya ilgi duyduğunuz eğitime tek dokunuşla erişebiliyor, arama yaparak istediğiniz eğitime menüler arasında gezinmeden ulaşabiliyorsunuz.

Turkcell Akademi, kendinizi geliştirebileceğiniz yazılı ve videolu eğitimler sunan ücretsiz bir mobil uygulama.

YORUMLAR