Türkü Radyo 1.2 (Android)

Türkü Radyo

1.2
Türkü Radyo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Türkü Radyo, türkü severleri bir araya getirerek en güzel türküleri dinlemelerini sağlayan başarılı ve eğlenceli bir Android radyo uygulamasıdır.

Türkü Radyo, adından da anlayacağınız üzere türküler ile yayın hayatını sürdüren bir Android radyo uygulamasıdır. Anadolunun farklı yörelerinden çıkan türküleri dinlemeyi seven ve türkü dinlemeyi hobi olarak edinen mobil kullanıcıların ücretsiz olarak yararlanabileceği uygulamayı mutlaka indirerek denemenizi öneririm.

Büyük bir ekibe sahip olan Türkü Radyo, Anadolu'nun değerlerine sahip çıkmayı amaç edinen türküler ile hoş vakit geçirmenizi sağlamaktadır. Bir nevi miraslarımıza sahip çıkmayı amaçlayan Türkü Radyo, en güzel ve popüler türküleri yayınlayarak dinleyicilerini adeta türküye doyuruyor diyebilirim.

Uygulamanın arayüzü biraz eski kalmış olmasına rağmen kolay kullanılmasını artı olarak söyleyebilirim. Üstelik uygulama üzerindeki istek formunu doldurarak çalmasını istediğiniz türküleri Türkü Radyo grubuna iletebilirsiniz. Günlere özel belirlenen yayın akışlarını kontrol ederek sevdiğiniz programları kaçırmıyorsunuz. Eğer gerçekten türkü dinlemeyi seviyorsanız Türkü Radyo uygualamasını Android telefon ve tabletlerinize indirerek kullanabilirsiniz.