Türkülerimiz 2.3.1 (Android)

Türkülerimiz

Türkülerimiz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Türkülerimiz, içerisinde 3000'e yakın sayıda türkünün sözünü bulabileceğiniz yararlı bir Android türkü sözü uygulaması.

Türkülerimiz, hem türkülerin hem de özgün müziklerin sözlerini bularak kontrol edebileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir Android uygulaması. Ücretsiz olarak sunulan uygulamanın sade arayüzü sayesinde rahatlıkla istediğiniz tüm türkülerin sözlerini okuyabiliyorsunuz.

Uygulama içerisinde yer alan arama kısmına türkü adı, sözler, kaynak kişi, söz-müzik ve derleyen gibi parametreleri girerek istediğiniz türkelerin sözlerine daha kolay erişim sağlayabiliyorsunuz. Uygulama içerisindeki bir diğer yararlı özellik ise sevdiğiniz türküleri favorilerinize ekleyerek daha sonra tekrar kolayca ulaşabilmeniz.

Türkülerimiz uygulaması içerisinde türkülerin sözleri bulunmakta fakat türkü sözleri sayfası içerisindeki play(oynat) tuşuna basarak sözlerini kontrol ettiğiniz türkünün YouTube sonuçları görüntüleyebiliyorsunuz. Burada çıkan videolardan bir tanesini açarak sözleri ile birlikte türküyü de dinleyebilirsiniz.

Türkü severlerin kullanabileceği ücretsiz bir uygulama olan Türkülerimiz'i Android telefon ve tabletlerinize indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR