Two Dots 1.8.2 (Android)
Two Dots
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    124

  • Üretici

    Playdots, Inc.

Two Dots, zekaya dayalı oyunlardan keyif alanların seveceği türden bir bulmaca oyunu.

Two Dots, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu.

Hiçbir ücret ödemeden sahip olabileceğimiz bu mükemmel oyunda aynı renkli noktaları birleştirmeye çalışıyoruz. Oyunun kuralları gereği en az üç noktayı birleştirmemiz gerekiyor. Elbette nokta sayısı ne kadar artarsa alacağımız puan da aynı ölçüde artıyor. Oyunda tam tamına 285 farklı bölüm bulunuyor ve bu bölümlerdeki zorluk seviyesi ilerledikçe artış gösteriyor.

Noktaları birleştirebilmek için parmağımızı söz konusu noktalar üzerinde gezdirmemiz yeterli oluyor. Oyunda sadece doğrusal düzlemde bulunan noktaları değil, zigzag veya kare şeklinde dizilmiş olan noktaları da birleştirebiliyoruz.

Two Dots'a adım attığımızda dikkatimizi ilk olarak sade ve mütevazi tasarıma sahip olan arayüz çekti. Oyuncuları etkilemek adına gereksiz efektlerden ve göz yoran tasarımlardan uzak durulmış olması beğenimizi kazandı.

Facebook desteği sunan Two Dots'ta hesabımızla giriş yaparsak arkadaşlarımıza karşı mücadele edebilme şansına sahip oluyoruz. Yeterince iyi performans sergilersek çeşitli madalyalar ile ödüllendiriliyoruz.

Başarılı bir oyun karakterine sahip olan Two Dots, büyük küçük her oyunseverin zevkle oynayabileceği bir oyun. Fakat dikkat edin, bu oyun bağımlılık yapabilir!

YORUMLAR