UEFA EURO 2016 FAN Guide App

UEFA EURO 2016 FAN Guide App
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UEFA EURO 2016 FAN Guide App, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinden EURO 2016 heyecanına ortak olmanızı sağlayan bir spor uygulamasıdır.

UEFA EURO 2016 FAN Guide App, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlar üzerinde kullanılabilen bir spor uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. UEFA'nın EURO 2016 için hazırladığı resmi uygulamalardan birisi olan UEFA EURO 2016 FAN Guide App ile gözünüz kulağınız Fransa'da olacak.

Bu yıl ülkemizin de içerisinde yer aldığı EURO 2016'ya gidecek taraftarlar için özel olarak hazırlanmış olan UEFA EURO 2016 FAN Guide App ile Fransa'da zorluk çekmeyeceksiniz. Turnuvaya yerinde katılan hayranlara rehberlik etmesi için geliştirilen uygulama ile hem şehri tanıyacak hemde maçların takibini yapabileceksiniz. Mekanlardaki ulaşım yolları, en uygun seyahat araçları, konaklama yerleri ve daha pek çok pratik bilgiye bu uygulama ile sahip olabileceksiniz. Maç takvimlerini görüntüleyebilir, maç sonuçlarını takip edebilir ve son futbol haberlerini uygulama ile görüntüleyebilirsiniz. Online mağazalarda alışveriş yapabilir ve Fransa'da ihtiyacınız olacak daha pek çok şeyi bu uygulama ile yapabilirsiniz.

UEFA EURO 2016 FAN Guide App uygulamasını Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR