UEFA EURO 2016 Official App 1.0 (Android)

UEFA EURO 2016 Official App

1.0
UEFA EURO 2016 Official App
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UEFA EURO 2016 Official App, Android cihazlarınızda turnuvayı takip edebileceğiniz resmi bir uygulamadır.

UEFA EURO 2016 Official App, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden turnuvayı takip edebileceğiniz bir resmi uygulama. Fransa'da düzenlenecek olan uluslararası futbol şampiyonasına dair hemen hemen her şeyi bulabileceğiniz bu uygulama sayesinde, futbolun nabzını mobil cihazlarınızdan tutabilirsiniz. Dünyaca ünlü futbolcuların boy göstereceği turnuvanın resmi uygulamasının işlevlerine biraz daha yakından bakalım. 

Hepimiz yaz ayının gelmesini dört gözle bekliyoruz. Elemelerden geçipte Euro 2016'ya gitme şansını yakalayan ülkeleri canlı canlı izleyip futbola doyacağımız bir dönem olacak. Tabii ülkemiz için de oldukça önemli bir turnuva bizi bekliyor. Bildiğiniz üzere, turnuvalara zor katılıp, katıldığımızda da ortalığın tozunu attıran bir performans sergiliyoruz. Bunun en iyi örneğini Euro 2008'de görmüştük. O zamanlar akıllı cihazlar yeni yeni hayatımıza girmeye başladığından elimizin altında tutacağımız bir kaynak yoktu. Euro 2016 resmi uygulaması sayesinde artık her şeyi takip edebiliriz. 

UEFA EURO 2016 Official App uygulamasını yüklediğimizde takımlara dair tüm detaylara sahip olabiliyoruz. Haberlere ve videolara, takım bilgilerine, oyunculara, fikstüre, puan durumlarına, kendi takımımızla ilgili özel bildirimlere, özel röportajlara istediğimiz zaman ulaşabilir ve bilgi alabiliriz. 

Bu yaz Fransa'da düzenlenecek olan turnuvayı yakından takip etmek istiyorsanız bu uygulamayı şimdiden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

UYARI: Uygulamanın boyutu cihazınıza göre farklılık gösterebilir.

YORUMLAR