UEFA Europa League 1.18 (Android)

UEFA Europa League

UEFA Europa League
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UEFA Europa League, UEFA Avrupa Ligi maç sonuçları ve özetleri, puan durumu, canlı skor, fikstür ve daha fazlasını içeriyor.

UEFA Europa League, UEFA Avrupa Ligi maç sonuçları ve özetleri, fikstür ve grupları mobilden takip etme kolaylığı sunan UEFA’nın resmi uygulaması. Avrupa’nın en büyük ikinci futbol organizasyonu olan UEFA Avrupa Ligi’nde mücadele takımınızın maçlarını nerede olursanız olun bu uygulamayla canlı olarak takip edebilirsiniz.

UEFA’nın Avrupa Ligi heyecanını mobilde de takip etmek isteyenlere hazırladığı özel uygulaması UEFA Europa League (UEFA Avrupa Ligi), takımınızın maçlarını, maç ve oyuncu istatistiklerini, maçın önemli pozisyonlarını içeren videoları, maç sonuçlarını içerisine alan zengin bir içerik sunuyor. Kullanıcı arayüzü o kadar sade tasarlanmış ki tek dokunuşla takımınızın oynayacağı maçlardan kadrodaki tüm oyuncuların profil ve istatistiklerine kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

İngilizce arayüzle bizleri karşılayan UEFA Europa League (UEFA Avrupa Ligi) uygulaması ana akış, takımınız olmak üzere görünürde sadece iki sekmeden oluşuyor ancak açılır menüye dokunduğunuzda puan durumu, fikstür, canlı skor, eşleşmeler, gruplar, kazananlar, maç sonuçları, sıralama kısaca öğrenmek istediğiniz her şey karşınıza çıkıyor.

YORUMLAR