Updown Fitness 1.3.1 (Android)

Updown Fitness

Updown Fitness
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Updown Fitness, evde kendi başına spor yapmak isteyen Android kullanıcılarına özel programlar oluşturup takip eden ücretsiz bir egzersiz uygulaması.

Updown Fitness, tamamen kendi oluşturacağınız program ve takvime göre spor yapabilmenizi sağlayan kişiye özel spor antrenörü uygulaması. Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz uygulama son derece gelişmiş özelliklere ve kullanımı kolay bir arayüze sahip.

Özellikle spora yeni başlayanlar başta olmak üzere tecrübeli sporculara da hitap eden uygulama içerisinde 1500'den fazla egzersiz hareketi barındırıyor.

Kardiyo, ağırlık ve güç çalışmaları, bölgesel kaslanma çalışmaları ve benzer türdeki farklı egzersizleri içeren uygulama antrenman sırasında yapacağınız tekrarları sayarak spor geçmişinizi kayıt altına alıyor ve aynı zamanda spor sırasında size yardımcı oluyor. Egzersiz yaptıkça puan kazanacağınız uygulama bir sonraki egzersiz zamanı için de kullanıcılarını motive ediyor. Eğer evde kendi başınıza spor yapmak istiyorsanız bu uygulama tam size göre diyebilirim.

YORUMLAR