Video to mp3

Video to mp3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Video to mp3, izleyerek beğendiğiniz ve favori videolarınızın MP3 ve farklı formatlarda müzik dosyasına dönüştürülmesini sağlayan yararlı bir uygulamadır.

Video to mp3, adından da anlayabileceğiniz üzere videolarınızın arkaplanındaki müzikleri mp3 olarak kaydetmenizi sağlayan bir Android uygulamasıdır. Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama sayesinde favori videolarınızın müziklerini mobil cihazlarınıza kaydedebilirsiniz.

Klip, dizi ve filmlerde bulunan müzikleri dinleyebilmek için kullanabileceğiniz uygulama istediğiniz müzikleri sadece MP3 olarak değil aynı zamanda AAC formatında da kaydetmenizi sağlamaktadır. Dilerseniz kaydettiğiniz sesleri akıllı telefonlarınızın zil sesi olarak da ayarlayabilirsiniz.

Videoların müzikleri otomatik olarak cihazınızın kütüphanesine kaydedilmektedir. Buradan çıkartmış olduğunuz müziklere dilediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz.

Kullanımı kolay ve ücretsiz bir uygulama olan Video to Mp3'ü Android telefon ve tabletlerinize indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.

Özellikler:

  • Müzikleri Mp3 ve AAC formatlarında kaydetme
  • Müzik yada zil sesi olarka kaydetme
  • Başlama ve bitiş sürelerini belirleme
  • Otomatik olarak kütüphaneye kaydetme
  • Ücretsiz
  • Kullanımı kolay

Uygulama ücretsiz olarak sunulduğu için içerisinde reklamlar bulunmaktadır. Reklamsız olarak kullanmak isterseniz uygulamanın ücretli versiyonunu uygulama içerisinden satın alabilirsiniz.