VOA Learning English 4.3.2 (Android)

VOA Learning English

VOA Learning English
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VOA Learning English, İngilizce bilgisi olan fakat geliştirmek isteyenlerin kullanabileceği yararlı ve eğitici bir Android uygulamasıdır.

VOA Learning English, Voice Of America tarafından özel olarak hazırlanan İngilizce haber videolarının yer aldığı bir İngilizce geliştirme uygulamasıdır. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama İngilizce dinleme becerinizi geliştirmektedir.

Özel ekipler tarafından hazırlanan İngilizce haber videolarındaki spikerler oldukça anlaşılır ve yavaş konuşmaktadırlar. Bunun dışında tüm videolarda ek olarak İngilizce alt yazı bulunmaktadır. Bu sayede bilmediğiniz kelimelerin telaffuzlarını rahatça öğrenebilirsiniz.

Uygulamayı kullandıkça zamanla alt yazılara bakma ihtiyacınız azalacak ve dinlediklerinizin neredeyse tamamını anlayabilir hale geleceksiniz. Özellik İngilizce öğrenme aşamasında olanların işine yarayabilecek olan uygulama son derece faydalı uygulamalardan bir tanesidir.

Yeni İngilizce kelimeler öğrenmenizi ve İngilizce dinleme yeteneğinizin artmasını sağlayacak olan VOA Learning English programını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak yükleyerek hemen haber videolarını izlemeye başlayabilirsiniz.

Not: Uygulamayı hiç İngilizce bilmeyen tarafından İngilizce öğrenmek amacıyla kullanılamaz.

YORUMLAR