Vodafone Yanımda 1.6.1 (Android)

Vodafone Yanımda

Vodafone Yanımda
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vodafone Yanımda, Vodafone'un bireysel abonelerine sunduğu online işlemler uygulaması.

Vodafone Yanımda, Vodafone’un bireysel müşterilerine sunduğu resmi uygulaması olup hattınıza ilişkin birçok işlemi kolaylıkla yapmanıza izin veriyor. Faturalarınızı sorgulayıp ödemekten lira yüklemeye, tarifenizi değiştirmekten paket satın almaya kadar tüm işlemleri yerinizden kalkmadan yapabiliyorsunuz.

Android cihazlarınıza yükleyip Vodafone Yanımda şifrenizle (S yazıp 7000’e kısa mesaj gönderdiğinizde ücretsiz olarak şifreniz geliyor) giriş yaparak kullanabileceğiniz Vodafone Yanımda (Vodafone Self Servis) diğer operatörlerin online işlemler uygulaması gibi her yaştan kişinin kullanabileceği basitlikte hazırlanmış arayüzle geliyor. Güncel fatura bilgisi alma, paket sorgulama (kalan konuşma, sms, internet), tarife öğrenme, paketleri inceleyip satın alma, fatura ödeme, geçmiş faturalara ulaşma, Vodafone servislerine göz atma, destek alma gibi ihtiyacınız olacak her şey tek dokunuş uzaklığınızda.

Müşteri hizmetlerini arayıp veya Vodafone Cep Merkezi’ne gidip süre kaybetmek yerine telefon ve tabletinize Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek işlemleri çok daha hızlı, kolay, stressiz şekilde yapabilirsiniz.

YORUMLAR