Volume Manager Free

Volume Manager Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Volume Manager Free, Android cihazlarınızın ses oranı ve ayarlarını yönetebileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Volume Manager Free, Android cihazlarınızın ses yönetimini kolay ve rahatça yapabileceğiniz oldukça yararlı bir Android uygulamasıdır. Uygulama ile Android telefonunuzun zil sesinin, bildirim sesinin, alarm sesinin, sistem seslerinin, aramaların ses oranlarını düzenleyebilirsiniz. Yani uygulama kısaca Android cihazınız üzerindeki tüm ses ayarlarını yapmanızı sağlıyor.

Volume Manager uygulaması sahip olduğu özellikler sayesinde önemli aramaları kaçırmamanızı sağlamaktadır. Telefonunuzu sessiz moda aldığınızda uygulama size telefonunuzun ne zaman eski haline dönmesi gerektiğini soracaktır. Bu sayede telefonunuzu sessiz modda unutmayarak aramalarınızı kaçırmazsınız. Bunun dışında uygulama ile telefonunuz sessiz moddayken özel olarak sesinin açık olmasını istediğiniz özellikleri belirtebilirsiniz. Bu özellik sayesinde cihazınız sessiz modda olsa bile alarmınız çalmaya devam edebilir.

Ses profilleri oluşturmanızı ve düzenleyebilmenizi sağlayan uygulama sayesinde farklı durumlarda kullanmak için farklı ses profilleri oluşturabilirsiniz. Ayrıca hazırlamış olduğunuz profillerin kullanımı için özel zamanlar belirleyerek plan yapabilirsiniz.

Sizde Android cihazlarınızın ses yönetimini yapabilmek için bir uygulama arıyorsanız Volume Manager uygulamasını ücretsiz olarak indirerek kullanmanızı öneririm.

YORUMLAR