Wally
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    94

  • Üretici

    Wally

Wally uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan tüm kişisel finansınızı yönetebilir ve gelir gider hesapları yapabilirsiniz.

Wally uygulaması, kişisel finans yönetimini en iyi şekilde gerçekleştirmek isteyen ve böylece harcamalarını ve gelirlerini kontrol altında tutmaya çalışan Android kullanıcılarının mobil cihazlarında faydalanabilecekleri ücretsiz uygulamalardan bir tanesi ve oldukça kolay kullanılır arayüzüne rağmen çok sayıda işlev sunması onu oldukça etkili bir hale getiriyor diyebilirim.

Uygulama, pek çok benzer uygulamanın aksine sadece harcama ve gelirlerinizi girmenizi sağlamıyor. Bu özelliğin yanında dostlarınızı arkadaş olarak ekleyebilme, bir mekanda ortak harcama yaptığınızda hem mekanı hem de arkadaşınızı etiketleyebilme, otomatik konum belirleme sayesinde tüm detaylarla kullanıcıyı uğraştırmama gibi onlarca farklı yeteneğe sahip.

Eğer ay sonunda harcamalarınızı gözden geçirmek isterseniz, bu harcamaların hangi kategoriler altında listelendiğini görebiliyor, dolayısıyla sonraki ay o kategoride daha az harcamaya yapmaya çalışabiliyorsunuz. Kendinize aylık kota koyabilme imkanınızın olması ise uygulamayı kullanırken bildirim desteği ile sınırlarınız hakkında uyarılmanızı sağlıyor.

Kullanıcı tercihlerini zamanla öğrenen ve bu tercihlere göre davranmaya başlayan Wally+ uygulaması, tabii ki tek tek harcama yapılan şeyleri görüntülemeye de olanak tanıyor. Harcama ve gelirlerin listelenmiş şekilde görüntülenmesi, ayrıca dilerseniz çeşitli grafiklerle sunulması da mümkün. Elbette biriktirdiğiniz para miktarını ve arttırdığınız gelirleri de yine uygulamanın fonksiyonlarını kullanarak görüntüleyebiliyorsunuz.

Kişisel finansını yönetmekte zorlanan ve daha verimli bir para yönetimi gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar Wally+ uygulamasına göz atmadan geçmesinler.

YORUMLAR