War Dragons 2.10.1 (Android)

War Dragons

War Dragons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

War Dragons, ejderhalardan oluşan ordunuzu kurup savaştığınız bir Android oyunu.

War Dragons, adından da tahmin edeceğiniz ejderhaların başrolde olduğu savaş – strateji oyunu ve henüz tüm cihazlarla uyumlu olmamasına rağmen Android platformunda 10000 indirmeyi geçmiş.

Düşük boyutuna rağmen son derece kaliteli, animasyonlar ve sinematik ara sahnelerle süslenmiş görselleri, savaş ruhunu yansıtan müzikleri, içerisine çeken dinamik kamera açılarıyla enfes bir yapım olduğunu bizlere gösteren War Dragons Türkçe adıyla Savaş Ejderhaları oyununda ateş ve büyüleri birlikte kullanma yetisine sahip onlarca ejderhadan oluşan ordumuzu kurup gerçek zamanlı düzenlenen savaşlara katılıyoruz. Tabii ki oyun boyunca sadece saldırmıyor; kendi topraklarımıza girmeye çalışan düşman ordusunu geri püskürtmek için de türlü stratejilerimizi devreye sokuyoruz.

Gerçek insanlara karşı gerçek zamanlı tek başımıza veya takım arkadaşlarımızla birlikte savaşma imkanı sunan oyunda haftalık gerçekleşen etkinlik ve turnuvalar da yer alıyor. Farklı isimler altında düzenlenen turnuvalarda tek başımıza ve yine loncamız adına savaşıp ödülleri kapıyoruz.

YORUMLAR