War Inc

War Inc
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

War Inc ile 3. Dünya Savaşı'na katılıyoruz

War Inc eğer online strateji oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil oyundur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan War Inc''de alternatif bir yakın gelecek senaryosu konu alınıyor. 2085 yılında geçen bu senaryoda devletler iyice azalan kaynaklar üzerinde hakimiyet kurmak için 3. Dünya Savaşı'nı başlatmışlardır ve amansızca savaşmaktadırlar. Fakat artık dünya eskisi gibi bir yer değildir ve küresel güçler söz konusu olduğunda bütün devletleri korkutacak bir güç ortaya çıkmıştır. War Corp adlı bu güç en başarılı komutanları işe almakta ve en güçlü savaş teknolojilerini kullanmaktadır. Biz de oyunda War Corp'a katılan bir komutanı yönetiyoruz ve dünya üzerinde hakimiyet kurmaya çalışıyoruz.

War Inc çok oyunculu olarak internet üzerinden oynayabileceğiniz bir oyun. Oyunda diğer oyuncularla ittifaklar kurabileceğiniz gibi başka oyuncuların karargahlarına da saldırabiliyorsunuz. Bu nedenle siz de kendi karargahınızı kurduktan sonra onun güvenliğine özen göstermelisiniz.

War Inc'de günümüzün savaş teknolojileriyle geleceğin savaş teknolojileri birleştiriliyor. Piyadeler, tanklar, keskin nişancılar gibi birliklerin yanında savaş robotları ve bombardıman yapabilen insansız hava araçları ve nükleer füzeleri yönetebiliyoruz.

War Inc tek kişilik senaryo moduna da sahip olan bir mobil strateji oyunu.

YORUMLAR