Warrior Defense

Warrior Defense
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Warrior Defense mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Warrior Defense kendine has bir görsel stile sahip olan ve bolca eğlence sunan bir mobil strateji oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kule savunma oyunu olan Warrior Defense'de Hethir adlı fantastik dünyaya konuk oluyoruz. Antik bir büyünün tekrar yazılması sonucu Vulrexia adlı dünyanın kapıları Hethir üzerinde açılmış ve Hethir'i istila etme niyetindeki makina benzeri yaratıklardan oluşan Vulrexia ırkı bu dünyaya akın etmiştir. Biz Hethir'in başkenti Rokuan'ı savunmak için oyuna dahil oluyoruz ve aksiyonun içine atılıyoruz.

Warrior Defense'de her bölümde temel olarak bizim üssümüze düşman birlikleri dalgalar halinde saldırıyor. Bizim yapmamız gereken ise bu dalgaları durdurmak için gerekli birimleri haritanın ihtiyaç duyulan noktalarına yerleştirmek ve düşmanları yok etmek. Haritaya inşa ettiğimiz binalar savunmamızda yardımcı olmak üzere bize kahramanlar gönderiyor. Ayrıca bu binalar çeşitli savaş büyüleri yapmamız için de bize yardımcı oluyorlar. Oyunda düşman dalgaları arka arkaya geldikçe işler de zorlaşıyor ve hızlı karar almamız gerekiyor. Kullandığımız savunma birimlerini oyunun zorlaşmasına bağlı olarak geliştirmemiz de gerekiyor.

Warrior Defense'in grafikleri retro bir havaya sahipler ve bize MS-DOS işletim sistemi döneminde oynadığımız klasik oyunları hatırlatıyor. Eğer strateji oyunlarını seviyorsanız Warrior Defense'i denemenizde fayda var.

YORUMLAR