Weatherback Weather Wallpaper 1.4.12 (Android)

Weatherback Weather Wallpaper

Weatherback Weather Wallpaper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Weatherback Weather Wallpaper ilginç bir canlı duvar kağıdı uygulamasıdır

Weatherback Weather Wallpaper eğer mobil cihazınıza sürekli yeni bir görünüm kazandırmak isterseniz kullanabileceğiniz bir duvar kağıdı uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir canlı duvar kağıdı uygulaması olan Weatherback Weather Wallpaper eğer duvar kağıdınızdan sıkılıyorsanız değiştirmeye üşeniyorsanız hoşunuza gidebilecek bu uygulama. Weatherback Weather Wallpaper, Android ana ekranınıza sürekli yeni bir görünüm kazandırabilme yeteneğine sahip. Uygulama bu işi hava durumu bilgileriyle uyumlu olarak yapabiliyor.

Weatherback Weather Wallpaper temel olarak Android cihazınızın sabit duvar kağıdını hava durumuna göre özel efektlerle süslüyor. Örnek olarak; seçtiğiniz duvar kağıdı üzerinde yağmurlu havalarda su damlacıkları görebiliyorsunuz. Weatherback Weather Wallpaper güneşli, bulutlu, toz bulutlu havalar ve gece için farklı duvar kağıdı efektleri içeriyor. Dilerseniz uygulamanın premium versiyonunu satın alarak yoğun yağmur, sis, kar, buz, yıldırım gibi durumlar ve yıldız görünümü için özel efektlere sahip olabilirsiniz.

Weatherback Weather Wallpaper düşük pil tüketimine sahip olan bir uygulama.

YORUMLAR