WGT Golf Mobile 1.14.1 (Android)

WGT Golf Mobile

WGT Golf Mobile
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Geçekçi bir golf simülasyonu arayanlara mobil platformlarda bulabilecekleri en iyi örneklerden biri ücretsiz WGT Golf Mobile.

Golf oyunları ta Game Boy zamanlarından beri mobil platformlarda keyifle oynanan ve sevilen bir türdür. Mobil oyun sektöründe de birçok minigolf denemesinden sonra işi profesyonel seviyeye yükselten oyun serilerinden birinin çalışmasıyla tanışın. WGT Golf Mobile, Android cihazınızdan gerçeğe oldukça yakın bir golf deneyimi sunan geniş kapsamlı bir spor simülasyonu.

3 boyutlu grafiklerle sınırlı kalmayan oyun Chambers Bay, Bandon Dunes, Pebble Beach ve St. Andrews gibi gerçek parkurlarda oynamanızı sağlıyor. Yüksek çözünürlüklü fotoğrafları arka plan olarak kullanan oyun size parkurun gerçeğe yakın izlenimini aktarmak konusunda oldukça başarılı. Dünyaca ünlü David Leadbetter eşliğinde golf oynadığınız oyunda profesyonel tüyolar alıyorsunuz. Dolayısıyla zemin ve rüzgarın karakteristiklerine golf oynamanın inceliklerini kaliteli yorumlarla öğreniyorsunuz.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve oynayabileceğiniz bu oyun ek golf pistleri ve teçhizat için size uygulama içi satın alma seçenekleri de sunuyor ama tam paketi satın almak biraz pahalıya mal olabilir. Gerçekçi golf deneyimi sunan bir oyun size cazip bir teklif gibi geldiyse bu oyunu kaçırmamanızı öneririz.