What's the Pic?

What's the Pic?
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

What's the Pic?, resim tahmin etmeye dayanan zaman öldürmek için birebir Android oyunu.

What's the Pic?, Android tabanlı telefon ve tabletinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz resmi bulmaca oyunlarından biri. Boş zamanlarda kafa yormadan oynamak için en ideal oyunlardan biri diyebilirim.

iOS platformunda oldukça popüler olan resim tahmin etme oyunu What’s the Pic? Android platformunda da karşımıza çıkıyor. Reklam destekli (reklamlar altta çıkıyor ve oyunu etkilemiyor) bulmaca oyununda amacımız gayet açık. Tabloda kareleri açtırmak suretiyle resmi tahmin etmeye çalışmak. Oldukça basit görünmesine karşın oynanış daha doğrusu ilerlemek aslında oldukça zor. Çünkü bulmacaları çözdükçe tablodaki kare sayısı da (100 parçadan oluşan tablolarla kesinlikle karşılaşmalısınız.) artıyor ve parçalardan resmi tahmin etmek zorlaşıyor. Her ne kadar belli sayıda açtırma seçeneği sunulsa da bu sınırlı ve kesinlikle yetmiyor.

Oyunda çözmekte zorlandığınız bulmacalarda yardım alabiliyorsunuz. Daha fazla kare açtırma, tüm harfleri açtırma, yanlış harfleri eleme ve arkadaşa sorma seçenekleriniz mevcut. Arkadaşa sorma dışında hepsi bulmacaları çözerek kazandığınız altınları kullanarak aktif oluyor ve oldukça pahalılar. Altın demişken diğer bölümleri açmak için de altınlarınızı kullanıyorsunuz. Tabii ki yeni bölüm açtırmanın maliyeti oldukça yüksek. Hiç para vermek istemiyorsanız, oldukça uzun süre oyunu oynamanız gerekiyor. Çünkü bölüm başı sadece 

What’s the Pic, resim tahmin etme oyunlarından keyif alanlar için harika bir seçenek. Genel olarak başarılı ve kesinlikle boş zamanlar için yani kısa süreliğine oynanabilecek tarza bir Android oyunu.

YORUMLAR