Where's My Mickey?

Where's My Mickey?
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    53

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Where's My Mickey, eğlenceli animasyonlarıyla Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir zeka ve bulmaca oyunudur.

Disney'in en popüler mobil oyun serisi Mickey ile yepyeni bir maceraya siz de katılın! Where’s My Mickey hava olaylarını esprili animasyonlarla birleştirerek, bize yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor.

Zorlu bulmacaları Mickey’nin komik animasyonlarıyla birlikte çözerken, mükemmel bir mobil oyun deneyimi yaşayacaksınız. Her bölümü tamamlamak için Mickey’nin mümkün olduğunca fazla su toplamasını sağlamalısınız.

Bulutları sıkarak, toprağı kazarak ve rüzgar girdapları oluşturarak suyu Micky’e ulaştırmanız gerekiyor. Unutmayın her damla su sizin için çok önemli.

Birbirinden farklı 5 bölümde, şaşırtıcı ve esprili senaryolar sizleri bekliyor. Where's My Mickey her bölümde bulutlar, yağmur ve rüzgarı kullanarak eğlence ve zorluklarla dolu maceralar yaşayacağınız 100 den fazla seviye ile karşınıza çıkıyor.

Disney Channel'ın klasik Mickey serisine çağdaş bir dokunuşla ortaya çıkartılan oyun görsel olarak da gayet tatmin edici. Ayrıca oyunda koleksiyon ve bonus bölümleri yer almakta. Plutoya yardım ederek gizli koleksiyonları bulabilir ve daha fazla bonus bulmacanın kilidini açabilirsiniz.

Where's My Mickey de sadece Mickey değil arkadaşları da bizlerle birlikte. Goofy’le yepyeni eğlenceli serüvenlere atılabilir ve ilerleyen zamanlarda yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

6 adet Goofy bulmacasını ücretsiz olarak oynayabilir ve küçük bir ücret karşılığında ilerleyen bölümlerin kilidini açabilirsiniz. Hepimizin bildiği çizgi kahraman Mickey bu oyunla da bizlerle birlikte.

Komik animasyonlarıyla oldukça eğlendiren ve zorlu bulmacalarıyla kafanızı kurcalayan bu oyunu oynarken çok keyif alacağınıza eminim.