WidgetLocker Lockscreen

WidgetLocker Lockscreen
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WidgetLocker Lockscreen, Android cihazlarınızın kilit ekranlarını değiştirerek tamamen düzenlenebilir hale getiren yararlı ve kullanışlı bir uygulamadır.

WidgetLocker Lockscreen, Android telefon ve tabletlerinizin kilit ekranlarını kendi zevklerinize göre düzenleyerek daha kullanışlı hale getirebileceğiniz yararlı bir uygulamadır. ÜCretli olan uygulama bir bakıma standart kilit ekranınızın yerine gelen başka bir kilit ekranıdır.

Kilit ekranını daha efektif kullanmanızı sağlayan uygulama Wisget ve kısayolları sürükle bırak yöntemiyle kilit ekranına yerleştirmenizi sağlamaktadır. Bunun dışında ekranda yapacağınız kaydırma işlemleri ile yapılacak işlemleri de uygulama üzerinden düzenleyerek ister kamera açabilir isterseniz kız arkadaşınızı kolayca arayabilirsiniz.

Uygulama ile yapabilecekleriniz arasında, widget ve ikonların boyutunu düzenlemede bulunuyor. Kendi kullanım zevkinize göre ikonların boyutlarını değiştirebiliyorsunuz. Kilit ekranı üzerinden ulaşabileceğiniz widget ve tuşları ayarlayarak hangi işlemleri daha hızlı ve kolay bir şekilde yapmak istediğinizi belirleyebilirsiniz.

Android cihazlarını kilit ekranı ile birlikte sıkça kullananların oldukça işine yarayacak olan WidgetLocker Lockscreen uygulamasını kullanabilmek için 6.77 TL ödeyerek satın almanız gerekmektedir. Fakat sık aralıklarla mobil cihaz kullanan kullananların kesinlikle kullanmasını tavsiye ederim.

YORUMLAR