Wireless Audio - Multiroom

Wireless Audio - Multiroom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wireless Audio - Multiroom, Samsung'un kablosuz hoparlörü için geliştirdiği özel Android uygulaması.

Wireless Audio – Multiroom, Samsung’un 360 derece dönebilen şık ve kompakt tasarımlı kablosuz ses cihazı Wireless Audio 360’ı Android telefon ve tabletinizden yönetmenize izin veren, aynı zamanda standart müzik çalar olarak ta kullanılabilen bir uygulama.

Çalan müziği bulunduğu odanın her tarafına eşit olarak dağıtan Samsung Wireless Audio ürününe sahipseniz, çalan müziği evinizin herhangi bir köşesinden kontrol etmenize imkan tanıyan bu yardımcı uygulamayı kesinlikle indirmelisiniz.

Ürün ile mobil cihazı aynı kablosuz ağa bağlayarak kullanmaya başlayabileceğiniz uygulamada beğendiğiniz şarkılardan oluşan harika çalma listeleri hazırlamanız mümkün. Evinizde olduğunuz vakit dilediğiniz odadan çalan şarkıyı mobilden kontrol etme konforunu sürebiliyor, dışarıda olduğunuz vakit normal bir müzik çalar vazifesinde çalma listelerinizi dinlemeye devam edebiliyorsunuz.

Telefonunuzdaki şarkıları otomatik olarak gören uygulamanın widget desteği de bulunmakta. Bu sayede uygulamayı açmadan kablosuz ses sisteminde çalan şarkıyı daha kolay yönetmeniz mümkün.

YORUMLAR