Wondershare Panorama

Wondershare Panorama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wondershare Panorama ile kolayca panoramik fotoğraflar çekebilirsiniz.

Wondershare Panorama panooramik fotoğraflar çekmek ve bu fotoğraflara farklı fotoğraf filtreleme seçeneklerinden birini eklemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android kamera uygulamasıdır.

Fotoğrafçıklar panorama çalışmaları yaratmak için oldukça pahalı olan geniş açılı lensler kullanırlardı. Bu lensleri kullanarak fotoğraf çekmek ise ayrı bir yetenek ve özveri gerektiriyordu. Bu nedenle bir şehir veya doğa manzarasını geniş açı ile yakalayabilmek oldukça zahmetli bir işti.

Fakat teknoloji ilerledikçe ve akıllı telefonlar daha fazla işlem yapabilme kapasitesine sahip olmaya başladıkça kamera uygulamaları da gelişmeye başladı. İşte bu teknolojik gelişmelerin bir ürünü olan Wondershare Panorama bize tek dokunuşla panoramik fotoğraflarç ekebilme imkanı veriyor.

Wondershare Panorama ile kolayca panoramik fotoğraflar oluşturabilirken bu fotoğraflara farklı filtreler ekleyerek daha güzel görünmelerini sağlayabiliyoruz. Fotoğrafları daha eski gösterebilmemize veya karakalem çizim stili kazandırabilmemize imkan tanıyan efektler gibi birçok farklı fotoğraf efekti uygulamada bizleri bekliyor.

YORUMLAR