Work Folders 1.0 (Android)

Work Folders

1.0
Work Folders
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Work Folders, Microsoft tarafından geliştirilmiş olan başarılı bir dosya yönetim uygulaması.

İş dosyalarına sürekli erişim halinde olmak isteyenler için geliştirilmiş olan Work Folders uygulaması, birçok farklı özelliğiyle kullanıcılarının ilgisini çeken oldukça başarılı bir uygulama.

Microsoft tarafından geliştirilmiş olan Work Folders, Android platformundan ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor. Aynı zamanda kullanım süreniz boyunca da uygulamaya ek olarak herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.

Work Folders, uzaktan dosya yönetim uygulaması olarak adlandırabileceğimiz ücretsiz bir yazılım. Bu yazılım sayesinde iş belgelerinize çevrimdışı olsanız bile ulaşmanız mümkün. Bilgisayarınızda veya başka bir mobil cihazınızda bulunan herhangi bir dosyayı Work Folders ile yeniden canlandırabilirsiniz. Tabii bunu Work Folders uygulamasının kurulu olduğu her cihazda yapabilmeniz ayrı bir heyecan verici. 

Work Folders'un çalışma taktiği ise oldukça basit. Herhangi bir mail adresinizi uygulamaya tanıtıyorsunuz ve tanıttığınız adrese dosya yüklemeleri yapıyorsunuz. Yüklediğiniz bu dosyalara sizden başak kimse erişemiyor. Ama siz yine de güvenliği biraz daha arttırmak istiyorsanız Work Folders, kullanıcılarına dosyaları şifreleme imkanı da veriyor. Her türlü dosya formatını destekleyen Work Folders'u iş hayatında sürekli dosyalarla uğraşan biriyseniz mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR