World of Conquerors

World of Conquerors
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World of Conquerors, Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği başarılı ve eğlenceli bir Android online strateji oyunu.

World of Conquerors, Android mobil cihaz sahibi kullanıcıların ücretsiz olarak oynayabileceği bir MMO strateji oyunu.

Klasik ve basit Android oyunlarına göre çok daha detaylı ve gelişmiş olan bu oyunda dünyayı fethetmeniz gerekiyor. Sürekli olarak yeni toprak ve adalar keşfedeceğiniz oyunda, bu şekilde krallığınızı genişletiyorsunuz.

Hem zafer hem de altın için online savaşlara girerek rakiplerinizi alt etmeniz durumunda oldukça fazla kazanç elde etmek mümkün. Fakat savaşlarda kaybet ihtimaliniz de var. Özel taktik ve stratejiler geliştirerek düşmanlarınızı yok etme üzerine kurulu olan bu oyun, tek solukta oynayabileceğiniz türden bir oyun değil. Aksine uzun soluklu ve geniş bir zamana yayarak oynamanız gerekiyor.

Birbirinden frklı asker türlerinin kilidini açarak gittikçe daha da güçlü bir orduya sahip olacağını oyun son güncellemesinde tamamen geliştirip yenilerenerek en optimize halini aldı.

Görüntü kalitesi açısından da üst düzey olan World of Conquerors'ü Android dışında iOS mobil cihaz sahipleri de oynayabiliyor. Bu nedenle MMO ve strateji oyunu seven arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz.

Sürekli olarak sahip olduğunuz her şeyi güçlendirmeniz gereken oyunda, başarı sizin ellerinize ve yeteneğinize kalıyor. Hemen indirerek bu heyecana ortak olabilirsiniz.

YORUMLAR