World of Soccer Online

World of Soccer Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World of Soccer Online retro tarzda bir online futbol oyunlarıdır

World of Soccer Online, retro tarzda bir yapıya sahip olan ve keyifli karşılaşmalar yapabileceğiniz bir mobil futbol oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir online futbol oyunu olan World of Soccer Online, bize 80'li yılların sonlarında ve 90'lı yıllarda bilgisayarlarımızın DOS ortamında oynadığımız Sensible Soccer'a benzeyen bir yapı sunuyor. Kuşbakışı kamera açısıyla oynanan World of Soccer Online'da tek bir oyuncuyu yönetiyoruz. Oyundaki maçlarda dilersek bir takıma dahil olabiliyoruz, dilersek maça tek başımıza başlayarak diğer oyuncuların takımımıza katılmasını bekleyebiliyoruz. Ayrıca maçlara izleyici olarak katılabilmemiz de mümkün.

8 bit sevimli grafiklere sahip olan World of Soccer Online'ı oynamak için ilk olarak kendinize bir kullanıcı hesabı açıyorsunuz. Hesap açtıktan sonra oyun sunucularından birini seçiyorsunuz ve oyuna başlıyorsunuz. Oyunun kontrollerinin gayet basit olduğu söylenebilir. Sol taraftaki sanal analog çubukla oyuncunuzu yönlendiriyor, sağ taraftaki tuşlarla şut, pas, top açma, yerden kayma, pas isteme gibi eylemler yapabiliyorsunuz.

World of Soccer Online boş zamanlarınızı değerlendirebilmeniz için keyifli bir mobil oyun seçimi olabilir.

YORUMLAR