XCOM: Enemy Unknown

XCOM: Enemy Unknown
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

XCOM: Enemy Unknown yüksek başarıya sahip bir mobil strateji oyunudur

XCOM: Enemy Unknown oyunculara gelişmiş bir oyun tecrübesi sunan bir mobil strateji oyunudur.

Android işletim sistemini akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan XCOM: Enemy Unknown'da uzaylılar tarafından işgal edilmeye çalışılan dünyanın son umudu olarak uzaylıları durdurmaya çalışıyoruz. Uzaylı tehdidi karşısında dünya hükümetleri birleşmiş ve dünyayı kurtarmak için XCOM adlı elit askerlerden oluşan askeri birliği kurmuştur. Bu ekibin lideri olarak bize düşen görev ise askerlerimize doğru bir şekilde komuta etmek, savaş stratejilerini belirleyerek uzaylı tehdidini ortadan kaldırmaktır. Bu işi gerçekleştirebilmek için uzaylıların kullandığı teknolojileri de keşfetmemiz ve onlardan yararlanmamız da gerekiyor.

XCOM: Enemy Unknown aslen 90'lı yıllarda UFO: Enemy Unknown ile çıkış yapmış oyun serisinin günümüzdeki temsilcisidir. Sonradan XCOM adını alan bu seri oyun dünyasına birçok farklı klasik strateji oyunu kazandırmıştı. XCOM: Enemy Unknown ile de bu eğlenceyi mobil cihazlarımızda yaşayabiliyoruz.

XCOM: Enemy Unknown sıra tabanlı savaş sistemine sahip. Oyunda birliklerimizin hareketlerini adım adım belirliyor ve düşmanımızın hareketlerine göre stratejik kararlar alıyoruz. Galibiyet kazandıkça yeni silahlar ve teknolojiler keşfedebiliyor, ekibimizde yer alan askerleri geliştirebiliyoruz.

XCOM: Enemy Unknown güzel grafikleri ve benzersiz oynanışı ile mobil cihazlarda oynayabileceğiniz en başarılı strateji oyunları arasında yer alıyor.

YORUMLAR