Yahoo Sports

Yahoo Sports
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yahoo Sports, hem telefon hem de tabletlerde kullanılabilen en kapsamlı spor uygulamalarından biridir.

Yahoo Sports, tüm spor dallarını tek bir yerde toplayan oldukça geniş kapsamlı bir mobil uygulamadır. Son derece modern, sade ve hızlı bir arayüz ile gelen uygulama ile basketbol, futbol, tenis başta olmak üzere tüm spor dalları hakkında geniş bilgiye ulaşabilir, desteklediğiniz takım hakkında tüm gelişmeleri anbean mobil cihazınızdan takip edebilirsiniz.

Ülkemizde fazla tercih edilmese de, Amerika’da oldukça popüler olan arama motoru Yahoo’nun resmi uygulamaları arasında yer alan Yahoo Sports, dünya genelinde sporda yaşanan gelişmelerden anında sizi haberdar eden zengin içerikli ve modern bir uygulama. NBA, NHL, NASCAR, Formula 1, Premier Leauge, La Liga, Serie A, Şampiyonlar Ligi, İngiltere FA Cup, Avrupa Ligi, Dünya Kupası ve daha onlarcası bu uygulamada mevcut. Kişiselleştirme seçeneği sayesinde ilgilendiğiniz spor dallarını isteğinize göre ayırabiliyorsunuz. Böylelikle takip etmediğiniz sporlar hakkında hiçbir bilgi ekranınıza yansıtılmıyor.

Yahoo Sports geniş içerikli bir spor uygulaması olduğundan FIFA Dünya Kupası’nı da takip edebilmeniz mümkün. Dünya Kupası’nda oynanacak maçları gün ve saat bazında görüntüleyebiliyor, grupları takip edebiliyor, bildirimlerle maç sonuçlarından anında haberdar olabiliyor, desteklediğiniz takım hakkında sosyal medyada konuşulanlara ulaşabiliyor, Dünya Kupası haberlerini okuyabiliyorsunuz. Ayrıca O gün oynanacak maç hakkında tahminde de bulunabiliyorsunuz.

Yahoo Sports, sadece futbol değil tüm spor dallarını takip edebileceğiniz detaylı hazırlanmış bir mobil uygulama.