YDS İngilizce Kelime Ezber 1.12 (Android)

YDS İngilizce Kelime Ezber

YDS İngilizce Kelime Ezber
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

YDS İngilizce Kelime Ezber uygulaması YDS sınavına girecek adayların sınava hazırlanmasına yardımcı oluyor.

Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz YDS İngilizce Kelime Ezber uygulaması, akademik seviyedeki dil sınavlarına hazırlananlar için geliştirilmiş. YDS gibi sınavlarda adaylara yardımcı olacak bu uygulama, yüzlerce farklı kelimeyi kullanıcılarına öğretmeyi amaçlıyor.

Uygulamayı indirdikten sonra eğitim almak istediğiniz kelime grubunu seçmeniz gerekiyor. Daha sonra YDS İngilizce Kelime Ezber uygulaması sizlere çeşitli cümleler ve kelimelerle antrenman yaptırıyor. Bu antrenman sırasında kelimelerin önce İngilizce sonra Türkçe anlamlarını bilmeniz gerekli. Uygulama ayrıca cümleler içerisinde yer alan bazı kelimeleri de size karışık olarak sorabiliyor. Bu yüzden kelime bilginize güvenerek YDS İngilizce Kelime Ezber uygulamasını kullanmalısınız.

Sınava hazırlık konusunda adaylara yardımcı olacağını düşündüğümüz YDS İngilizce Kelime Ezber uygulaması, İngilizce ve Türkçe kelimeleri sesli olarak telaffuz edebiliyor. Bu sayede kelimelerin okunuşunu da öğrenebiliyorsunuz. YDS İngilizce Kelime Ezber uygulaması, kullanışlı tasarımı ve ücretsiz olarak kullanıma sunulmasından dolayı YDS'ye hazırlanan adaylar tarafından tercih edilebilir.

YORUMLAR