YDS Kelime Ezberleme 1.2 (Android)

YDS Kelime Ezberleme

1.2
YDS Kelime Ezberleme
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

YDS'de çıkması muhtemel sorulara ve kelimelere çalışarak sınavda başarı elde edebilirsiniz.

YDS’ye hazırlanan adayların pratik yapabilmesi amacıyla geliştirilen YDS Kelime Ezberleme uygulamasıyla kelime haznenizi geliştirebilirsiniz.

1300’e yakın kelime bulunan ve bu kelimeleri size daha kolay öğretebilmek için çözüm sunan uygulamada kendini test et özelliğini kullanarak, rastgele seçilen 20 kelime ile kendinizi test edebiliyorsunuz. Ve her defasında yeni kelimeler ile kendinizi test etmeye devam edebiliyorsunuz. Ezberlediğiniz kelimeleri kaydederek tekrar görünmemesini ayarlayabildiğiniz uygulamada, bu şekilde farklı kelimelerle çalışmaya devam edebilirsiniz. Hikayeler bölümünde, geçmiş yıllarda YDS’de çıkmış sorulardan oluşan hikayeleri görebilir ve okuma yeteneğinizi geliştirmeye çalışabilirsiniz. Ayrıca; cümlelerde geçen ve anlamını bilmediğiniz kelimeleri seçtikten sonra kopyalayarak Türkçe karşılığını görebilirsiniz.

Yine geçmiş sınavlardaki sorulardan oluşan çeviri cümleleri ile çeviri yeteneğinizi de güçlendirmek için çalışabilirsiniz. YDS’ye hazırlanan adayların faydalanabileceği YDS Kelime Ezberleme uygulamasını Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilirsiniz. 

YORUMLAR