YDS Kelime

YDS Kelime
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

YDS hazırlık dönemi içerisinde yararlanabileceğiniz ücretsiz bir İngilizce dil eğitim uygulaması.

YDS (Yabancı Dil Sınavı) maratonuna katılan adayların İngilizce ile mücadeleleri konusunda yardımcı olacak yerli bir Android uygulaması ile tanışma vakitleri gelmiştir. YDS Kelime isimli bu uygulama farklı soru ve bulmaca tipleriyle eğlenerek İngilizce öğrenmenize imkan tanıyorken işlemiş oldukları konuların büyük kısmı birebir soru içerikleri ile aynı müfredattan geliyor.

Sınav öncesi kağıt kalem eşliğinde ders çalışmaktan sıkıldıysanız veya daha fazla ders çalışabilmek için alternatif yöntemlere de hazırsanız YDS Kelime isimli bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Akın Dil Eğitim Merkezi tarafından hazırlanan soru bankaları 2000 Kelimeye varan arşiv sadece YDS ile sınırlı kalmayıp TOEFL, IELTS gibi önemli sınavları kapsayan yardımcı çalışma materyalleri sunuyor.

İngilizce sınavlarına yakın bir dönemeç içerisindeyseniz Android telefon ve tablet için hazırlanmış olan bu uygulamayı tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. YDS Kelime isimli bu uygulama tamamen İngilizce öğrenmek isteyen ve Türkçe konuşan kullanıcılar için tasarlanmış.

YORUMLAR