You Must Build A Boat 1.0.1619 (Android)

You Must Build A Boat

You Must Build A Boat
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

You Must Build A Boat mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur

You Must Build A Boat, retro tarzıyla öne çıkan ve ilginç bir oyun yapısına sahip olan bir mobil bulmaca oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan You Must Build A Boat'da küçük sandalına atlayarak açık denizlere yelken açan maceracı bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımızın amacı ise farklı yerleri keşederek kendisine en görkemli gemiyi inşa etmek. Bu iş için yüksek büyücü kulelerinden derin ve karanlık zindanlara ve hatta cehennemin kendisine kadar uzanan farklı ve tehlikeli yerleri ziyaret ediyoruz. Uğradığımız her noktada gemimize yeni tayfa alıyoruz ve gemi inşa etmek için gerekli kaynakları topluyoruz. Zamanla küçük sandalımız gelişiyor ve çok daha canlı, çok daha büyük hale geliyor.

You Must Build A Boat'da ziyaret ettiğimiz zindanlarda yapmamız gereken şey tıpkı bir renk eşleştirme veya 3'lü eşleştirme oyununda olduğu gibi aynı görünüme sahip taşları yan yana getirmek ve onları yok etmek. Bu sayede yolumuza çıkan canavarlara saldırabiliyoruz ve bize avantaj sağlayan bonuslar elde edebiliyoruz.

You Must Build A Boat bize eski oyunları anımsatan grafikleri yine aynı retro tarza sahip ses efektleri ve müziklerle birlikte sunuyor. Oyunda ziyaret ettiğiniz her zindanın rastgele oluşturuluyor olması oyunun kendini tekrar etmesini engelliyor.

YORUMLAR