YouCam Snap 1.1.3.30119 (Android)

YouCam Snap

YouCam Snap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

YouCam Snap uygulamasını kullanarak istediğiniz belgeyi tarayabilir ve rahatlıkla dijital ortama aktarabilirsiniz.

YouCam Snap Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir doküman tarama uygulamasıdır. Hem profesyonel hem de günlük işleriniz esnasında rahatlıkla kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde dilediğiniz her tür dokümanı, belgeyi, yazı tahtasını ve ufak not kağıtlarını tarayabilirsiniz.

Özellikle öğrenciler ve ofis çalışanları için uygun olan YouCam’de gelişmiş tarama algoritmaları görev yapıyor. Bu sayede çektiğiniz belgelerin daima net olması garantileniyor. Son derece kolay kullanım özellikleri sunuyor olması, uygulamanın herkes tarafından problemsiz olarak kullanılmasını sağlıyor. Patronunuz çok öenmli bir sunum mu yapıyor? Hemen YouCam Snap ile çekebilirsiniz. Sınavda sorulacak olan konular mı yazılıyor? Hemen YouCam Snap ile tüm yazı tahtasını çekebilir ve dijital ortama aktarabilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak taradığınız belgeleri ister PDF ister JPEG olarak dışa aktarabilirsiniz. Bu belgeleri daha sonra sosyal medya araçları veya e-mail yoluyla istediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz. Kısacası YouCam Snap belge tarama uygulamaları arasında en dikkat çeken seçenekler arasında yer alıyor.

YORUMLAR