Z Camera 1.22 (Android)

Z Camera

Z Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Z Camera uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan fotoğraf ve videolar çekebilir, onları kolayca düzenleyebilirsiniz.

Z Camera uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerini kullanarak fotoğraflar ve videolar çekmek, aynı zamanda bu görseller üzerinde pek çok düzenleme işlemini gerçekleştirmek isteyenler için hazırlanmış ücretsiz bir kamera uygulaması olarak karşımıza çıktı. Hem çok sayıda fonksiyona sahip olması hem de bunların hepsini oldukça kolay kullanılır, sade bir arayüzle sunması sayesinde kullanırken oldukça keyif alacağınızı düşünüyorum.

Uygulama hem video hem de fotoğraf çekimleri gerçekleştirebiliyor ve bunun yanında uyguladığınız filtre ve efektlerin nasıl sonuçlar vereceğini daha fotoğraf çekimi yapmadan önce görebildiğiniz için her defasında baştan fotoğraf çekmenize de gerek kalmıyor.

Uygulamanın sahip olduğu bu temel özellikleri kısaca bir listelemek gerekirse;

  • Gerçek zamanlı filtreleme
  • Kendinizi güzelleştirme araçları
  • HDR fotoğraflar çekebilme
  • Filtre ve efektler

Elbette bu tip özel yeteneklerin yanında diğer fotoğraf ve video düzenleme uygulamalarında yer alan kesme, kırpma, kontrast ve parlaklık ayarları gibi basit düzeydeki özellikler de Z Camera’da unutulmamış diyebilirim.

Çekiminizi gerçekleştirdikten sonra video ve fotoğraflarınızı dostlarınızla paylaşmakta kullanabileceğiniz sosyal ağ paylaşım butonları da yine uygulama içerisinde mevcut. Her ne kadar benzer pek çok fotoğraf çekimi ve düzenlemesi uygulamasıyla yakın özelliklere sahip olsa da uygulamanın arayüzü ve hızı için denemeye değer olacağını düşünüyorum.

YORUMLAR