Zoidtrip 1.4.2 (Android)

Zoidtrip

Zoidtrip
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zoidtrip'te aşağıya doğru yol alan üçgen bir objenin kontrolünü ele alıyor ve mümkün olduğunca fazla yol almaya çalışıyoruz.

Zoidtrip, Android işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, yüksek beceri gerektiren bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu beceri oyununda, sürekli olarak yol alan bir objenin kontrolünü ele alıyoruz.

Uçurtma mı, kuş mu yoksa arkasına ipler takmış bir üçgen mi olduğu belli olmayan bu objeyle gerçekleştirmemiz gereken tek bir görev var o da mümkün olduğunca fazla yol almak. Bunu başarmak için son derece hızlı reflekslere sahip olmamız gerekiyor. Aksi halde önümüzde duran platformlardan birine çarpıp bölümü başarısızlıkla sonuçlandırabiliriz.

Kontolümüze verilen objeyi yönetebilmek için ekrana dokunmamız yeterli. Ekrana dokunduğumuz anda şekil bir anda yön değiştiriyor ve o tarafa doğru gitmeye başlıyor. Bu döngüyü tekrarlayarak platformlar arasındaki boşluklardan aşağıday doğru süzülmemiz gerekli.

Açıkçası oyunun çok orijinal bir çizgide ilerlediğini söylemek mümkün değil. Eğlenceli mi? Cevabı kişiden kişiye göre değişse de beceri oyunları oynamaktan keyif alan herkes Zoidtrip'i zevkle oynayacaktır.

YORUMLAR