Zombie Derby 2 1.0.0 (Android)

Zombie Derby 2

Zombie Derby 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Derby 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Zombie Derby 2 güzel grafiklere sahip olan bir mobil zombi oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Zombie Derby 2, bize kıyamet sonrası bir senaryo sunuyor. Oyunda dünyanın zombiler tarafından istila edildiğine şahit oluyoruz. Zombiler dört bir yanı kuşatırken insanlar hayatta kalabilmek için zorlu bir mücadeleye giriyor. İşte biz de bu hayatta kalan insanlardan biriyiz ve zombilerden yakamızı kurtarmaya çalışıyoruz. Bu işi gerçekleştirebilmek için aracımıza atlıyoruz ve zombileri parçalayarak yol alıyoruz.

Zombie Derby 2 bir yarış oyunu ve zombi oyunu karışımı şeklinde hazırlanmış. Oyunda aracımızla yol alırken karşımıza çıkan zombileri ezebiliyoruz, aracımıze özel silahlar monte ederek bu silahlarla zombileri yok edebiliyoruz. Zombilerle savaşırken bir yandan da rampalardan uçuyor, dengeli bir şekilde yere inmeye çalışıyoruz. Ayrıca patlayıcı variller de yolumuza çıkıyor. Bütün bu engeller karşısında aracımızın hasar almasını engellememiz gerekmekte; yoksa aracımız parçalanıyor ve oyun sonlanıyor.

Zombie Derby 2'de farklı zombilerle karşılaşarak farklı mekanlarda araç kullanıyoruz. Oyundaki araç modellemeleri, parçalanma efektleri ve diğer görsel efektler göze hoş görünmekte.