AVG PC Tuneup

AVG PC Tuneup

2017
Editör Puanı: 4.5/5
4.5

8 Kullanıcı: 4/5

4
AVG PC Tuneup
AVG PC Tuneup
AVG PC Tuneup
AVG PC Tuneup
AVG PC Tuneup
AVG PC Tuneup
AVG PC Tuneup
AVG PC Tuneup
AVG PC Tuneup

AVG Bilgisayar Hızlandırma Programı

Can Erdil Şentürk Son güncelleme 4 ay önce

Güvenlik yazılımlarındaki başarılarıyla tanıdığımız AVG'nin bilgisayar hızlandırma, veri kurtarma, bilgisayar bakımı yapma gibi birçok konuda yardımcı olan yazılımı AVG PC Tuneup için 2014 sürümü yayınlandı. AVG PC Tuneup bilgisayarınızdaki uygulamaların yönetimi ve gereksiz olarak kaynak kullanan dosyala ve yazılımların kaldırılması yoluyla bilgisayarınızı ilk günkü haline döndürür, bunun yanında turbo modu ile oyun performansı arttırma ve internet hızlandırma gibi konularda çözüm üretirç

Yeni sürüm eski sürümdeki özellikleri korurken taşınabilir bilgisayarlar için pil ömrü uzatma, disk alanı kullanımını optimize etme ve sistem kararlılığını arttırma konularında önemli geliştirmeler de getirmekte. AVG PC Tuneup'ın sahip olduğu bilgisayar hızlandırma araçları ve özellikleri şunlardır:

Disk Temizleme Aracı:

Bu araç sayesinde bilgisayarınızı şişiren ve gereksiz yer kaplayan dosyaları tespit ederek gereksiz dosyaları silme yoluyla bilgisayarınızı rahatlatabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınız komutlarınıza daha seri cevap verir

Disk Birleştirme Aracı:

Disk birleştirme aracı sayesinde sabit diskinizde kullanılan verileri bir araya toplayarak bu verilere daha kolay erişilmesini sağlayabilirsiniz. Böylece disk performansınız gözle görülür derecede artar.

Kayıt Defteri Düzenleme:

AVG PC Tuneup'ın kayıt defteri düzenleme özelliği 2 farklı bileşenden oluşur. Kayıt defteri birleştirme işlemi sayesinde kayıt defteri verileriniz optimize edilir ve bu verilere daha hızlı erişim imkanı sunularak uygulamalar hızlandırılır. Kayıt defteri temizleme bileşeni ile de kayıt defterinizde gereksiz yer kaplayan girdiler tespit edilir, temizlenir ve bilgisayarınızın işleyişi rahatlatılır.

İnternet Hızlandırma:

AVG PC Tuneup internet bağlantınıza özel ayarları belirler ve uygular, bu sayede bağlantınızdan en yüksek verimi almanıza yardımcı olur.

İnternet geçmişi silme:

İnternet tarayıcılarınızın bıraktığı kalıntılar ve kişisel bilgilerinizi ele verecek ipuçları AVG PC Tuneup tarafından temizlenir. Bu sayede tarayıcılarınız daha rahat çalışır.

Kalıcı olarak dosya silme:

Bilgisayarınızda depolanan dosyaları sildiğinizde bu dosyalar veri kurtarma yazılımlarıyla geri getirilebilir. AVG PC Tuneup'ın bu özelliğini kullandığınızda ise bu dosyaları geri döndürülemeyecek şekilde silebilir, kişisel bilgi güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. AVG PC Tuneup ayrıcı diskinizdeki boş alanı elden geçirerek bu alanda önceden depolanmış dosyaların geri getirilmesini de engeller.

Dosya Kurtarma:

USB belleklerinizden, sabit disklerinizden veya kameranızdan yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları bu araç sayesinde geri getirebilirsiniz

Görev Yöneticisi:

AVG PC Tuneup ile birlikte gelen görev yöneticisi Windows'un kendi görev yöneticisi kötü amaçlı yazılımlar tarafından devredışı bırakıldığında bilgisayarınızı kontrol etmenize yardımcı olur ve uygulamarı denetleyip kapatmanıza izin verir.

Program Kaldırma:

AVG PC Tuneup ile artık ihitiyacınız olmayan programları tamamen bilgisayarınızdan kaldırabilmektesiniz.

Bu listelenen özellikler haricinde daha birçok kullanışlı özelliğe AVG PC Tuneup'ta yer verilmekte.

 • Atakan
  1
  - AVG PC Tuneup 2017 için Atakan dedi ki;

  Bu programı daha yeni bir kaç gün denedim ve uygulama üzerinden satınalma sayfasına bağlanıp banka havalesi yoluyla 44.99 tl aldım ve AVG Hesabı da oluşturduğum e-posta adresime Proforma Fatura adıyla satış bilgisi geldi.Hem hala adresime gelen Lisans kodu yok hemde biraz önce Avg Türkiye sitesinde Üzgünüz,bu hesap bizde kayıtlı değil,diyor deneme süresince giriş yaparken kayıtlıydı ya!Meğerğe ilk satınalma girişiminde bilgileri dikkatle kontrol ettiğimiz halde başarısısız olması,ikinci de yine başarısız olması sonraları satınalma işlemi hepsi tamamlanıp tam son onayı tıklayacakken bir anda bağlantı kopması boşa değilmiş!Üstelik Sistem Koruması seçeneğinin,Standart Kullanıcı görev çubuğundaki posta işleminin açılıp sonra hep kapanıvermesi bu program sebep oluyormuş.Çünkü aynı gün 3 defa temiz kurulum ve bunları tekrar arayla kontrol ettim sorun yoktu ve başka hiç bir program yüklemeden Avg TuneUp kurup çalıştırdıktan sonra ilgili sorunları kontrol ettim ki Avg Pc TuneUp bozuyormuş.

  Artı Yönleri: Fiyata göre şaaşalı görünüp adam kandırıyor.Herşey yolunda görünürken daha önceleri kontrol etmediğin bir yerde arızası çıkıyor. Eksi Yönleri: Bir de paranın üstüne yattılar.Ama bana kul hakkı sevabı kazandırdılar.
 • Ziyaretçi
  4
  - AVG PC Tuneup için Ziyaretçi dedi ki;

  Arkadaşlar, AVG PC Tune Up'ın 2015 versiyonu problemli idi ama 2016 versiyonu çok güzel olmuş.

  Artı Yönleri: Gözle görülür bir hızlanma Eksi Yönleri: Ram kontrolu olsa daha iyi olurdu.
 • Ziyaretçi
  AVG PC Tuneup 15.0.1001.518 için Ziyaretçi dedi ki;

  Kesinlikle tavsiye etmiyorum.2 defa yükledim.İnternet ile olan bağlantımı kesti ve farenin yukarı aşağı çalışmasını sağlayan akıcı kaydırmayı aşırı şekilde hızlandırdı ve resimler düzgün gözükmemeye başladı..İlkinde format attırdım ikincisinde programı kaldırıp zor kurtuldum......Bu programın yerine Auslogic BoostSpeed,Ashampoo Win Optimizer,Glary Utilities,System Mechanic veya Advanced System Care kurun.

  Artı Yönleri: YOK Eksi Yönleri: Bilgisayarın çalışma sistemini bozuyor.
 • Ziyaretçi
  4
  - AVG PC Tuneup 2014 14.0.1001.147 için Ziyaretçi dedi ki;

  gayet hızlandırıcı bir program

 • resull
  AVG PC Tuneup 2014 14.0.1001.147 için resull dedi ki;

  mitiş perforrmasns sağlar
  fırsat mütiş

  Artı Yönleri: dfvdfdd Eksi Yönleri: vdfdfvdfv

AVG PC Tuneup için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda AVG PC Tuneup crack, AVG PC Tuneup serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
19 / 48,308
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Üretici:
AVG Technologies

Gerekli Popülerleri

 1. Directx 9c
  Directx 9cWindows Yardımcı Program
 2. Windows XP Service Pack 3
  Windows XP Service Pack 3Türkçe XP Servis Paketi 3
 3. Microsoft .NET Framework
  Microsoft .NET FrameworkMicrosoft .NET Kütüphanesi
 4. Microsoft Visual C++ 2010
  Microsoft Visual C++ 2010Microsoft Visual C++ 2010 Yeniden Dağıtılabilir Paketi
 5. JavaScript Collector
  JavaScript CollectorVeritabanı Programı