Ayın En İyi Android Oyunları (Mart 2015)

Listede bulunan oyunlar içerisinde shooter, RPG, strateji, arcade ve macera gibi geniş bir portfolyomuz var. Dolayısıyla sizin ilginizi çekecek bir şeyler bulacağımızdan eminiz.

King of Thieves

Cut the Rope oyununun arkasında olan ekip ZeptoLab, King of Thieves ile yepyeni bir şey deniyor. İnteraktif bir hırsızlık oyunu olarak dikkat çeken bu çalışma sizden basit iki işlem gerçekleştirmenizi istiyor: çalmak ve çaldırmamak. Oyunu oynayan diğer oyuncularının zindanlarına yapmış olduğunuz akın ile ganimetleri toplamaya çalışırken akıllı bir şekilde dizilmiş tuzaklara yakalanmamanız gerekiyor. Tabii durum anlatıldığı kadar basit değil. Büyük bir titizlikle ve insan eliyle hazırlanmış tuzaklarda zeka oynunuzla galip gelmeniz gerekiyor.

Diyelim ki ganimeti elde ettiniz. Elde ettiğiniz zenginliği nasıl muhafaza edeceksiniz? Sizin mahzeninize göz dikmiş olan kocaman bir oyunsever kitle var. Dolayısıyla sizin de bir savunma sistemi yaratmanız gerekiyor. Bunun için bulunduğunuz ortamları tuzaklara boğup rakiplerinizin aşamayacağı akıllı engeller yaratmanız gerekiyor.

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Mart 2015)
 2. Stormblades
 3. LEGO Chima: Tribe Fighters
 4. Dungeon Hunter 5
 5. Overkill 3
 6. Alien Star Menace
 7. Taichi Panda
 8. Syberia 2
 9. Silly Sausage in Meat Land
 10. King of Thieves
 11. Outwitters

YORUMLAR