En İyi Video Dönüştürücüler

En İyi Video Dönüştürücüler sayesinde AVI, MOV, MPEG, FLV, MKV, MP4 ve daha birçok farklı formatı birbiri arasında dönüştürmek hakkında bilgiler

Total Video Converter

Total Video Converter

Ücretli bir program olmasına rağmen en çok kullanılan video ve ses dönüştürme yazılımlarından birisi olan Total Video Converter, kullanıcı dostu arayüzü ve kolay kullanımıyla dikkat çekmektedir.

Neredeyse bilinen tüm video dosyaları arasında dönüştürme işlemlerini yapmanıza olanak sağlayan program, aynı zamanda birçok gelişmiş özelliğe sahiptir.

Farklı video formatları, ses formatları ve taşınabilir cihazlar için destek sunan Total Video Converter, dönüştürülen dosyaları CD, DVD, Blu-Ray diskler üzerine yazdırmanıza da olanak sağlamaktadır.

Total Video Converter dönüştürme işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde sonuçlandırır ve bu noktada listede yer alan programlar arasında en iyilerinden bir tanesidir.

Sürükle bırak yöntemiyle dönüştürmek istediğiniz dosyaları programın içerisine aktardığınız zaman otomatik olarak açılan yeni ekran üzerinde dönüştürmek istediğiniz formatı seçerek dönüştürme işlemine kolayca başlayabilirsiniz.

Gerçekten video dönüştürme konusunda çok başarılı olsa da ücretli olması nedeniyle listede yer alan alternatif bir dönüştürme programını seçmenizde yarar vardır.

 1. En İyi Video Dönüştürücüler
 2. Any Video Converter Free
 3. Free Studio
 4. Format Factory
 5. Freemake Video Converter
 6. Handbrake
 7. Miro Video Converter
 8. Quick Media Converter HD
 9. Xmedia Recode
 10. Total Video Converter
 11. Hamster Free Video Converter

YORUMLAR