Driver Genius Professional

Driver Genius Professional

16.0.0.226
Editör Puanı: 4/5
4

19 Kullanıcı: 4.4/5

4.4
Driver Genius Professional
Driver Genius Professional
Driver Genius Professional
Driver Genius Professional
Driver Genius Professional
Driver Genius Professional
Driver Genius Professional

Sürücü Bulma ve Yedekleme Programı

Can Çevrim Son güncelleme 1 yıl önce

Driver Genius Professional, bilgisayar kullanıcılarının sistemleri üzerinde yer alan donanımlara ait sürücüleri bulabilecekleri, kurabilecekleri, güncelleyebilecekleri ve yedekleyebilecekleri güçlü bir sürücü kurma ve yedekleme yazılımıdır.

Şüphesiz ki birçok bilgisayar kullanıcısı için bilgisayarları üzerinde yer alan donanımlara ait uygun sürücüleri bulmak ve kurmak oldukça karmaşık bir görevdir. Driver Genius Professional, acemi bilgisayar kullanıcılarından tutun da profesyonel bilgisayar kullanıcılarına kadar her kesimden kullanıcı tarafından kolayca kullanılabilecek mükemmel bir programdır.

Oldukça sade ve kolay kullanılabilir bir kullanıcı arayüzünü kullanıcılara sunan programın en güzel özelliklerinden bir tanesi de sisteminiz üzerinde yer alan sürücüleri yedekleyebilir ve olası bir format işlemi sonrasında tüm sürücülerinizi birkaç tıklamayla hızlı bir şekilde geri yükleyebilirsiniz. Ayrıca sisteminiz üzerinde yer alan geçmiş tarihli sürücüleri belirleyebilir ve bu sürücülere ait yeni güncelleme paketlerini yine tek bir tıklamayla bilgisayarınız üzerine yükleyebilirsiniz.

Tüm bunların dışında bilgisayarınız üzerinde yüklü olan sürücüleri otomatik olarak tarayan program, hem sistem bilgisini görmenize hem de sistem üzerinde yer alan sürücülerden belirlediklerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlamanıza olanak sağlar.

Oldukça gelişmiş bir sürücü yedekleme fonksiyonuna sahip olan program, kendi belirleyeceğiniz sürücüleri zip formatında yedeklemenize ve daha sonra bu zip arşivlerini doğrudan bilgisayarınız üzerine yüklemenize olanak sağlar. Bu sayede program bilgisayarınız üzerinde yüklü olmasa bile sürücülerinizi sorunsuz bir şekilde yükleyebilirsiniz.

Piyasada yer alan en etkili ve güçlü sürücü bulma, yükleme, yedekleme ve güncelleme programlarının arasında ilk sıralarda yer alan Driver Genius Professional'ı mutlaka denemenizi öneririm.

Driver Genius Professional Özellikleri:

 • Sürücü yedekleme
 • Sürücü geri yükleme
 • Sürücü güncelleme
 • Sürücü kaldırma
 • Sistem bilgisi görüntüleme
 • Anında güncelleme

Driver Genius Professional için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Driver Genius Professional crack, Driver Genius Professional serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
32 / 483,661
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Üretici:
Driver-Soft

Sistem Araçları Popülerleri

 1. Game Booster
  Game BoosterOyun Hızlandırma Programı
 2. Advanced SystemCare
  Advanced SystemCareSistem Temizleyici ve Hızlandırıcı
 3. CCleaner
  CCleanerSistem Bakım, Temizleme ve Optimizasyonu
 4. Clean Master
  Clean MasterBilgisayar Temizleme ve Hızlandırma Programı
 5. SlimDrivers
  SlimDriversSürücü (Driver) Güncelleme Programı

Driver Genius Professional Eski Sürümleri