Battlefield 1'in Gamescom'a Özel Videosu Yayınlandı

Battlefield 1'in Gamescom'a Özel Videosu Yayınlandı

FPS sevenlerin merakla beklediği oyunların başında gelen Battlefield 1 için yeni bir video yayınlandı. Gamescom'a özel olarak yayınlanan video, tamamen oyun içi görüntülerle oluşturulmuş ve Battlefield 1'in atmosferini yansıtmayı başarıyor.

Battlefield serisini yakından takip edenler, Battlfield 4'ten sonra yayınlanacak olan oyunun da modern savaş temasında olacağını ve daha geniş alanlar sunacağını tahmin ediyordu. Fakat EA ve DICE, herkesi ters köşe yaptı ve Birinci Dünya Savaşı temalı bir oyun yapma kararı aldı. Bizleri teknolojinin ve savaş aletlerinin çok gelişmediği bu yıllara göterecek olsa bile, Battlfield 1 eski oyunların hızından ve eğlencesinden ödün vermemeyi de başarmış.

21 Ekim 2016 tarihinde PC, Playstation 4 ve Xbox One platformları için yayınlanacak olan Battlefield 1 için yayınlanan son video ise Köln'de düzenlenecek olan ve Avrupa'nın en büyük oyun fuarı olan Gamescom için hazırlanmış. Tamamen oyun içi görüntülerle hazırlanan videoda, hem oyunun temel dinamiklerini görebiliyoruz hem de yarıda bıraktığımız heyecanın içerisinde biraz da olsun kendimizi bulabiliyoruz. İşte o video:

Battlefield'ın Televizyon Dizisi Çekilecek!

Battlefield 1'de Osmanlı Askeri Olacağı Kesinleşti 

Battlefield 1, Siyah-Beyah Filtreyle Oldukça Gerçekçi Görünüyor

YORUMLAR