Blizzard Tüm Oyunları İçin Canlı Web Desteği Sunuyor

Blizzard Tüm Oyunları İçin Canlı Web Desteği Sunuyor

Video oyun geliştiricisi Blizzard, Diablo 3, World of Warcraft ve Starcraft 2 oyunlarıyla ilgili problem yaşayan kullanıcılarının destek almak için kullanabilecekleri canlı web sohbeti özelliğinin bundan böyle aktif olarak kullanılabileceğini duyurdu.

Konuyla ilgili resmi olarak yapılan açıklamada "Bu heyecan verici yeni seçenek ile birlikte kullanıcılar direkt olarak onlara yardımcı olabilecek bizden bir temsilciye bağlanarak, yaşadıkları sorunlarla ilgili dosyaları yükleyebilecekler ve aynı zamanda canlı sohbet yardımıyla sorunlarına hızlı ve kolayca çözüm bulabilecekler." cümlelerine yer verildi.

Aynı zamanda Blizzard ekibi tarafından yayınlanan blog yazısı üzerinden kullanıcılar karşılaştıkları sorunlara çözüm bulmak için geliştirme ekibine veya canlı sohbet özelliğine ulaşmak için nasıl bir yol izlemeleri gerektiğini adım adım bulabilecekler.

Geliştirici firma şu an için oyuncuların sorunlarıyla ilgilenmek için kaç tane canlı yardım görevlisinin bulunduğuyla ilgili net bir açıklama yapmazken, ilerleyen zamanlarda kullanıcıların sorunlarıyla boğuşmak zorunda kalacakları ve canlı sohbet desteğinin de hızlı tepki sürelerine sahip olmayacağı açıktır.

Starcraft 2'den Tek Seferlik İsim Değiştirme Şansını Kaçırmayın!

YORUMLAR