Bu iPhone 7 Sadece 500 Bin Dolarcık

Bu iPhone 7 Sadece 500 Bin Dolarcık

Eğer ülkemizde sudan ucuza satılan iPhone 7 size sıradan geliyorsa bu yeni elmas kaplı iPhone modeli ilginizi çekebilir. iPhone 7'nin düşük fiyatı nedeniyle herkesin elinde olması ve alışılmış bir aksesuar haline gelmesi bir miktar canınızı sıkabilir. Bu durumda da kalabalığın içinden sıyrılacak, ışıltısıyla güneşi aratmayacak ve sadece size hitap edecek özel bir iPhone 7 modeli arayışına girebilirsiniz. İşte Gresso firması bu derdinize derman olacak yeni iPhone 7 modelini tanıttı.

Daha önceden de benzer projeleriyle gönüllerimizin sesine kulak veren Gresso yeni iPhone 7 tasarımında cihazın gövdesini premium kalitede titanyum ile değiştirmiş. Bu gövdeye de toplamda 1450 adet elmas yerleştirilmiş. Grasso'nun marifetleri bunlarla da sınırlı değil. Kamera çerçevesinde ve telefonun üzerindeki logoda da altın kullanılmış.

Grasso'nun ürettiği bu elmas kaplı iPhone 7 modelinin fiyatı ise sadece 500 bin dolar. Birkaç hafta sigara içmeyip paranızı bir kenara koyduğunuzda bu özel iPhone 7'yi almanız oldukça kolay.

Şaka bir yana, her sene yeni modeli çıkan bir telefona böyle bir yatırım yapmak ne derece mantıklı olur bilinmez, ama telefonu alabilmek için evinizin altında petrol kuyusu çıkması bile yeterli olmayabilir.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın Suyunu Çıkarmanızı Sağlayacak 13 Muhteşem Oyun

iPhone 7 ve iPhone 6S Karşılaştırması

YORUMLAR