Call of Duty: Modern Warfare Remastered Çıkış Videosu Yayınlandı

Call of Duty: Modern Warfare Remastered Çıkış Videosu Yayınlandı

Açık ara tüm zamanların en sevilen Call of Duty oyunu diyebileceğimiz Call of Duty: Modern Warfare yani halk arasında bilinen ismiyle CoD 4 senaryosuna ve içeriğine sadık kalınarak tekrar geliştirildi. Günümüz grafikleriyle ve oynanış özellikleriyle yenilenen oyunun çıkışına sayılı zaman kala çıkış videosu da yayınlandı.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered olarak adlandırılan yeni CoD 4 çıkış yaptığında çoklu oyuncu yani multiplayer modunda 10 haritada içerecek. Daha sonrasında oyuna ücretsiz olarak 6 harita daha eklenecek. Yayınlanan 2 dakikalık etkileyici ve nostaljik çıkış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ayrıca bu oyun, Call of Duty serisinin diğer bir yeni oyunu olan Infinite Warfare ile eş zamanlı olarak çıkış yapacak. Çıkış tarihi ise PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarının hepsi için 4 Kasım olarak belirlenmiş. Ayrıca PlayStation 4 oyuncularından Infinite Warfare'in Legacy Edition, Digital Legacy Edition, Legacy Pro Edition veya Digital Deluxe Edition sürümlerinden birisini ön sipariş ile satın alanlar 5 Ekim tarihinde Modern Warfare Remastered'ın hikaye kısmını oynayabilme imkanı kazanacaklar.

Yenilenmiş Call of Duty 4'ten İlk Multiplayer Videosu

Call of Duty: Modern Warfare Remastered ile Orijinali Karşılaştırıldı

Call of Duty: Infinite Warfare İçin İlk Video Geldi

YORUMLAR