Daha Uygun Fiyatlı Galaxy Note 8 Ortaya Çıktı

Daha Uygun Fiyatlı Galaxy Note 8 Ortaya Çıktı

Samsung'un geçtiğimiz günlerde tanıttığı 6GB RAM'li Note 8 modeline ek olarak, daha uygun fiyatlı başka bir model üzerinde de çalıştığı ortaya çıktı.

Akıllı telefon pazarında büyük bir yankı uyandıran Galaxy Note 8, çok yüksek bir fiyat etiketiyle çıkış yaptı. Aslında sızdırılan bilgilere göre telefonun pahalı olacağını zaten düşünüyorduk. Ancak Galaxy Note 8 modelinin 4GB RAM'li versiyonunu ilk kez duymuş olduk. Çin'de duyurulan bu haber TENAA düzenleyici ajansı tarafından ortaya çıktı. Ortaya çıkan bazı görseller 4GB RAM'li bir Note 8 modelinin daha geleceğini doğrular nitelikte. Ucuz Note 8'in fiyatının ise 800 - 850 dolar aralığında olacağı ifade edildi.

Ayrıca Samsung, daha düşük fiyatlı bir Galaxy Note 8 varyantı hakkında henüz herhangi bir açıklamada bulunmadı. Şirketten açıklama gelene kadar bu bilgilerin resmi olup olmadığını bilme şansımız maalesef bulunmuyor. Bunlara ek olarak, 4GB RAM'li modelin sadece Çin pazarında satışa çıkacağı söyleniyor. Yani bizim için değişen pek bir şey olmayacak.

Samsung'un Akıllı Hoparlörü Doğrulandı

Samsung, Gear Fit 2 Pro’yu Resmen Tanıttı!

YORUMLAR