DarkOrbit'ten Kurban Bayramı'na Özel Etkinlik

DarkOrbit'ten Kurban Bayramı'na Özel Etkinlik

DarkOrbit ile uzayın derinliklerinde çifte bayram yaşamaya hazır mısınız? Dünyanın en büyük online oyun şirketi olarak kabul gören Almanya merkezli geliştirici Bigpoint’in efsanevi yapımı DarkOrbit ile kurban bayramı şenliği uzaya taşınıyor. Online uzay macerasının gerçek adı olan DarkOrbit bu bayramda bütün Türk oyuncuların bayramını düzenlediği muhteşem bir etkinlik ile kutluyor.

Alanında yani online uzay savaşı oyunu olarak en iyi yapım olarak adlandırabileceğimiz DarkOrbit’in tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de bir ekol olduğu bir gerçek. Kurban Bayramı’nda Türk oyuncuları unutmayan DarkObit, Türkiye sunucularında düzenlenecek bol aksiyonlu bir etkinliği bütün kullanıcılarına duyuruyor. Etkinlik kapsamında birçok değerli malzemenin yanı sıra oyun parası ve daha birçok sürpriz sizleri bekliyor.

Eğer siz de bu bayramı dolu dolu yaşamak istiyorsanız hemen kolları sıvayıp bu etkinlikteki yerinizi alın. Türkiye sunucularında sadece bayram boyunca (25-31 Ekim) sürecek olan DarkObit’in bu etkinliğine hemen katılabilir ve bu eşsiz aksiyondan payınıza düşeni alabilirsiniz. Birçok değerli malzemi ve oyun parası bu etkinlik kapsamında sizleri bekliyor acele edin ve kazanmaya başlayın.

YORUMLAR