Entropia Universe 10. Yaşını Kutluyor

Entropia Universe 10. Yaşını Kutluyor

Kendi türünü kendi yaratan oyunlara rastlamak görmeye alışık olduğumuz bir durum değil. Ancak MMORCE tarzını bilen online oyuncular kesinlikle Entropia Universe’ın yolundan geçmiştir. Kendi tarzını kendi yaratan sayılı başarılı online yapımlardan birisi olan Entropia Universe 10 yaşına girdi ve bunu kullanıcıları ile kutlamaya hazırlanıyor.

MMORCE yani Massively Multiplayer Online Real Cash Economy türündeki yapım çok iyi bir mülkiyet sistemine sahip ancak oyunu oynamanın bedeli elinizi yakacak türden. Entropia Universe pahalı bir yapım olmasına rağmen, paranızın karşılığını tabir-i caizse kuruşu kuruşuna veren bir yapımdır. Entropia Universe ilk kez şubat 2003 yılında yayınlandı ve o günden bugüne hala aktif olarak yayın hayatına devam ediyor.

Entropia Universe’ın alanında birinci olduğunu belirtelim ve yapımın rekor sahibi bir oyun olduğunun da altını çizmeden geçmeyelim. 10. Yılını kutlayan Entropia Universe’ın yapımcısı MindArk bunu, oyun için çıkarttığı bir mobil uygulama ile kutluyor. Bu kutlamanın devamının gelmesi ise bekleniyor.

Dead Space 3 Hikaye Videosu

YORUMLAR